Nacházíte se zde: Úvod Ochrana osobních údajů

Ochrana osobních údajů

ODDÍL 1 - CO DĚLÁME S VAŠIMI ÚDAJI?

Když si v našem obchodě něco koupíte, v rámci procesu nákupu a prodeje shromažďujeme osobní údaje, které nám poskytnete, jako je vaše jméno, adresa a e-mailová adresa. Při prohlížení našeho obchodu také automaticky získáváme adresu internetového protokolu (IP) vašeho počítače, abychom mohli poskytnout informace, které nám pomohou zjistit informace o vašem prohlížeči a operačním systému.

E-mailový marketing (v případě potřeby): S vaším souhlasem vám můžeme zasílat e-maily o našem obchodě, nových produktech a dalších aktualizacích.

ODDÍL 2 - SOUHLAS

Jak získáváte můj souhlas?

Když nám poskytnete osobní údaje za účelem dokončení transakce, ověření vaší kreditní karty, objednání, zajištění doručení nebo vrácení nákupu, znamená to, že souhlasíte s jejich shromažďováním a použitím pouze pro tento konkrétní důvod.

Pokud vás požádáme o vaše osobní údaje z vedlejšího důvodu, například pro marketing, buď vás přímo požádáme o váš výslovný souhlas, nebo vám poskytneme příležitost říci ne.

Jak mohu svůj souhlas odvolat?

Pokud si to po přihlášení rozmyslíte, můžete kdykoli odvolat svůj souhlas s tím, abychom vás kontaktovali, s dalším shromažďováním, používáním nebo zveřejňováním vašich údajů, a to tak, že nás kontaktujete na adrese customerfirst@gobyeurope.com nebo nám pošlete e-mail na adresu:

Fashion House Prague
Vyšehraská 423/27
128 00, Prague
Czech Republic

ODDÍL 3 - ZVEŘEJŇOVÁNÍ INFORMACÍ

Vaše osobní údaje můžeme zveřejnit, pokud nám to ukládá zákon nebo pokud porušíte naše podmínky poskytování služeb.

ODDÍL 4 - SLUŽBY TŘETÍCH STRAN

Poskytovatelé třetích stran, které využíváme, obecně shromažďují, používají a zveřejňují vaše údaje pouze v rozsahu nezbytném k tomu, aby mohli provádět služby, které nám poskytují.

Někteří poskytovatelé služeb třetích stran, jako jsou platební brány a další zpracovatelé platebních transakcí, však mají své vlastní zásady ochrany osobních údajů, pokud jde o informace, které jim musíme poskytnout pro vaše transakce související s nákupem.

U těchto poskytovatelů doporučujeme, abyste si přečetli jejich zásady ochrany osobních údajů, abyste porozuměli způsobu, jakým budou tito poskytovatelé s vašimi osobními údaji nakládat. Nezapomeňte zejména na to, že někteří poskytovatelé mohou sídlit v jiné jurisdikci než vy nebo my nebo mít v této jurisdikci umístěná zařízení. Pokud se tedy rozhodnete provést transakci, která zahrnuje služby poskytovatele služeb třetí strany, mohou vaše údaje podléhat zákonům jurisdikce (jurisdikcí), ve které se tento poskytovatel služeb nebo jeho zařízení nachází.

Pokud se například nacházíte v Kanadě a vaši transakci zpracovává platební brána umístěná ve Spojených státech, pak vaše osobní údaje použité při dokončení této transakce mohou podléhat zveřejnění podle právních předpisů Spojených států, včetně zákona Patriot Act.

Jakmile opustíte webové stránky našeho obchodu nebo budete přesměrováni na webové stránky nebo aplikaci třetí strany, přestanou se na vás vztahovat tyto Zásady ochrany osobních údajů nebo Podmínky používání našich webových stránek.

Odkazy

Když kliknete na odkazy v našem obchodě, mohou vás přesměrovat mimo naše stránky. Nejsme zodpovědní za postupy ochrany osobních údajů jiných stránek a doporučujeme vám, abyste si přečetli jejich prohlášení o ochraně osobních údajů.

ODDÍL 5 - BEZPEČNOST

Abychom ochránili vaše osobní údaje, přijímáme přiměřená opatření a dodržujeme osvědčené postupy v oboru, abychom zajistili, že nedojde k jejich nevhodné ztrátě, zneužití, přístupu k nim, vyzrazení, změně nebo zničení.

Pokud nám poskytnete informace o své kreditní kartě, jsou tyto informace šifrovány pomocí technologie Secure Socket Layer (SSL) a uloženy pomocí šifrování AES-256. Ačkoli žádný způsob přenosu přes internet nebo elektronického ukládání není 100% bezpečný, dodržujeme všechny požadavky PCI-DSS a uplatňujeme další obecně uznávané průmyslové standardy.

ODDÍL 6 - VĚK SOUHLASU

Používáním těchto stránek prohlašujete, že jste dosáhli plnoletosti alespoň ve státě nebo provincii, kde máte bydliště, nebo že jste dosáhli plnoletosti ve státě nebo provincii, kde máte bydliště, a dali jste nám souhlas s tím, abychom umožnili používání těchto stránek některým z vašich nezletilých závislých osob.

ODDÍL 7 - ZMĚNY TĚCHTO ZÁSAD OCHRANY OSOBNÍCH ÚDAJŮ

Vyhrazujeme si právo tyto zásady ochrany osobních údajů kdykoli změnit, proto je prosím často kontrolujte. Změny a upřesnění nabývají účinnosti okamžitě po jejich zveřejnění na webových stránkách. Pokud provedeme podstatné změny těchto zásad, upozorníme vás zde na jejich aktualizaci, abyste věděli, jaké informace shromažďujeme, jak je používáme a za jakých okolností je případně používáme a/nebo zveřejňujeme.

DOTAZY A KONTAKTNÍ INFORMACE

Pokud chcete: získat přístup k osobním údajům, které o vás máme, opravit je, změnit nebo vymazat, zaregistrovat stížnost nebo prostě jen chcete získat více informací, kontaktujte našeho pracovníka pro dodržování ochrany osobních údajů na adrese milan@fashionhouseprague.com nebo poštou na adrese

Fashion House Prague
Vyšehradská 423/27
128 00, Prague
Czech Republic

Nahoru